• Detail firmy

Lukáš Hejduk

Základní popis

Outdorové vybavení a sportovní oblečení. Spacáky, čelovky, stany, bivaky, čelovky, batohy od firem Husky, Nordblank, Craft a dalších výrobců potřeb pro sport a turistiku za nejlepší ceny.

Adresa

Chutnovka č.p. 59
511 01 Mírová pod Kozákovem

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86688901
DIČ:  cz903253446

Výrobky, činnosti

Outdorové vybavení a sportovní oblečení

Outdorové vybavení a sportovní oblečení

Kontaktní údaje

E-mail: sport-levne@seznam.cz
WWW: sport-levne.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Hejduk - Generální ředitel

Telefon: +420 481 311 740
E-mail: sport-levne@seznam.cz
Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Stanislav Plechl

Specializujeme se na prodej oční optiky. V e-shopu nabízíme brýle, lupy, sluneční či dioptrické brýle, roztoky, dalekohledy, divadelní kukátka, čočky minerální i plastové.

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.