• Detail firmy

OUTDOOR CZ, a.s.

Základní popis

Společnost nabízí maloplošnou venkovní reklamu tj. navigační reklamně-informační panely na sloupech veřejného osvětlení. Panely doplňují venkovní vlajky, horizonty, směrové šipky, patice, prosvětlené panely a velkoplošná reklama. Vše v Praze i ČR.

Adresa

Sinkulova 329/48
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27910181

Výrobky, činnosti

Společnost nabízí maloplošnou venkovní reklamu.

Navigační reklamně-informační panely na sloupech veřejného osvětlení. Panely doplňují venkovní vlajky, horizonty, směrové šipky, patice.

Kontaktní údaje

E-mail: info@outdoorcz.cz

Kontaktní osoba

Ing. Monika Konečná - Předseda představenstva

Telefon: +420 241 430 370
Mobil: +420 739 033 345
Fax: +420 222 242 905
E-mail: info@outdoorcz.cz
WWW: www.outdoorcz.com
Další firmy v oboru

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.

Michaela Hejdušková

Zabýváme se reklamní činností. Realizujeme venkovní řezanou reklamu, outdoorovou reklamu, velkoformátový tisk a výrobu všech druhů samolepek - na zeď, na auto, polepy výloh, hasičské, neonové, reflexní a další.