• Detail firmy

OUTDOOR HOTEL

Základní popis

Nabízíme ubytování v horském hotelu Outddoor s tradiční českou kuchyní. Kromě ubytování nabízíme také wellness programy a k dispozici je hostům solná jeskyně, infra a finská sauna, sportovní areál, venkovní bazén a další. Ubytování je možné také v chatkách.

Adresa

Palkovice 226
739 41 Palkovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72005254
DIČ:  CZ7810295240
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování Beskydy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 259 923
E-mail: palkovickehurky@email.cz
WWW: www.palkovickehurky.cz

Kontaktní osoba

Radim Pástor - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.