• Detail firmy

oTTo interier, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme křesla, židle kancelářské, jednací, pracovní, lékařské, restaurační, barové, plastové a dřevěné. Dále terapeutické židle Therapia a sedačky Jech. Široká nabídka dětských židlí.

Adresa

Skvrňanská 50
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27971597
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Specializovaná prodejna kancelářského nábytku

Specializovaná prodejna sedacího a kancelářského nábytku. Nabízíme křesla, židle kancelářské, jednací, pracovní, lékařské, restaurační, barové, atd.

Kontaktní osoba

Pavel Otto - Majitel

Telefon: 377 221 648
Mobil: 774 116 144
E-mail: obchod@ottointerier.cz
WWW: WWW.ottointerier.cz/obchod-zidle
Další firmy v oboru

ORVEST, s.r.o.

Naše společnost se věnuje velkoobchodnímu prodeji kancelářských potřeb. V roce 1991 se věnovala prodeji a opravě kancelářských strojů. Postupem času se firma rozrostla a velkoobchodní prodej. Prodej kancelářských a školních potřeb, drogistického zboží a hygienických potřeb, kancelářské elektrotechniky a nábytku. V našem e-shopu naleznete široký sortiment pro Vaše potřeby. Neváhejte nás navštívit.

TRUHLÁŘSTVÍ Pavel Aubrecht

Truhlářství Volduchy nabízí zakázkovou výrobu z masivu. Vyrábíme nábytek, špaletová okna, dveře, obložky a mnoho dalšího dle přání a požadavků zákazníka. Zabýváme se rovněž renovacemi historických oken.

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.