• Detail firmy

Otto Bock ČR s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vybavení pro hendikepované. Dodáváme také ramenní či kolenní ortézy.

Adresa

Protetická 460
330 08 Zruč - Senec

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25219634
DIČ:  CZ25219634

Výrobky, činnosti

Vybavení pro hendikepované

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 825 044
E-mail: email@ottobock.cz
WWW: www.pomucky-pro-postizene.cz
WWW: www.ottobock.cz

Kontaktní osoba

Irena Šebestová

Telefon: +420 377 825 044
E-mail: email@ottobock.cz

Ing. Václav Svrček - Jednatel

Další firmy v oboru

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.

EUROSTAR HÜBNER s.r.o.

Jsme výhradním zástupcem firmy Florett, distributora zdravotní a pracovní obuvi. Specializujeme se na komfortní obuv, určenou pro problematické nohy. V tomto oboru nemáme na tuzemském trhu konkurenta, který by se nám vyrovnal, co do rozsahu. Nabízíme kvalitní a pohodlnou obuv, která mnohým lidem pomáhá zlepšit kvalitu života - ať už jde o obuv letní či zimní, splňuje funkční i estetické požadavky.