• Detail firmy

OTOS - Oto Stojánek

Základní popis

Prodáváme autobaterie, motobaterie, gelové a rekonbinační, trakční baterie, příslušenství, nabíječe, testery. Zastupování firem Banner, Bosch, Varta, Optima, Yuasa. Autochemie - Coyote, Velvana, sheron. Likvidace baterií, internetový prodej.

Adresa

Benešov-Úročnice 69
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28460634

Výrobky, činnosti

Autobaterie

Prodáváme autobaterie, motobaterie, gelové a rekonbinační, trakční baterie, příslušenství, nabíječe, testery. Zastupování firem Banner, Bosch, Varta..

Kontaktní osoba

Oto Stojánek - Majitel

Mobil: 606 603 348
E-mail: objednavky@otos.cz
WWW: www.otos.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Skřivan

Autoopravna Lpg-Skřivan je firma s letitými zkušenostmi a to v oblasti přestaveb motorových vozidel na LPG. Poskytujeme rovněž servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Naše služby autoservisu nabízíme za velmi rozumné ceny. Nabízíme různé náhradní díly jako brzdy, výfuky a další. K prodeji máme také tažná zařízení. Neváhejte nás navštívit.

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.

SUVIK s.r.o.

Zabýváme se vším, co se týká servisu automobilů. Provádíme opravy, běžnou údržbu, lakování, pneuservis, diagnostiku, servis a opravy automatických převodovek. Na opravu automatické převodovky poskytujeme roční záruku. Je-li cena opravy auta vyšší než 3000,- Kč (bez náhradních dílů), nabízíme umytí auta zdarma.