• Detail firmy

OTO ELEKTRO s.r.o.

Základní popis

*projekční a inženýrská činnost v oblasti elektro *montáže elektroinstalací v objektech občanské výstavby a v průmyslových budovách (obchodní domy, čističky odpadních vod,skladové haly, obchodní domy...) *montáže, opravy a rekonstrukce

Adresa

Mlynařovická 362
384 51 Volary

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26502305

Výrobky, činnosti

Nabídka řešení v oblasti elektromontážních prací.

Nabízíme komplexní řešení v oblasti elektromontážních prací od projektové dokumentace přes realizaci až po revize,údržbu a servisní práce.

Kontaktní osoba

Oto Ferenčík, st. - Majitel

Mobil: 606 778 400
E-mail: oto.ferencik@otoelektro.eu
WWW: www.otoelektro.eu
Další firmy v oboru

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

Martinec a syn - elektroinstalace

Zabezpečujeme komplexní služby související s elektroinstalací, např. revize elektrických zařízení, instalaci elektrických topných systémů, využití LED svítidel, rekonstrukce elektroinstalací a další práce.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.