• Detail firmy

OTAVA electronics a.s.

Základní popis

Zabýváme se likvidací vyřazených elektrozařízení. Poskytujeme služby v oblasti svozu a demontáže elektrických a elektronických spotřebičů

Adresa

U Pumpy 6
317 05 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  00870749

Výrobky, činnosti

Spotřební elektronika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 247 760
Fax: +420 377 248 875
WWW: www.otava.cz

Kontaktní osoba

Ing. JAN PÍCHA - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 254 805
Další firmy v oboru

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

HABLA CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá dekontaminaci zdravotnického odpadu. Dále zajišťujeme dodávky čistících, sanitačních a desinfekčních prostředků pro potravinářský průmysl a systémy pro přesné dávkování čistících prostředků. Provádíme sanitace potrubních systémů, sanitace a mazání pásových dopravníků v potravinářství, mytí lahví apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ZP KOVOŠROT s.r.o.

Zabýváme se výkupem veškerých kovových a barevných kovů, likvidací technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka. Nabízíme přistavění kontejneru a ekologickou likvidaci automobilů. Působíme zejména Plzeňském kraji, ale přijímáme také zakázky ze vzdálenějších lokalit.