• Detail firmy

Otakar HANKA

Základní popis

IS HANKA s.r.o. stavební firma je ve vlastnictví fyzické osoby pana Otakara Hanky a Lukáše Hanky byla založena v roce 1990 panem Otakarem Hankou.

Adresa

Velvarská 1650/11
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41853831

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 401 533
Mobil: +420 602 642 654
E-mail: ishanka@email.cz
WWW: www.ishanka.net

Kontaktní osoba

Lukáš Hanka - Majitel

Pobočky

IS HANKA s.r.o.
Velvarská 1649/13
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.