• Detail firmy

Ota Votoček

Základní popis

Profesionální montáž dřevěných podlah včetně exotických v ČR a EU. Vyrovnávání a úpravy podkladů stěrkováním a OSB deskami. Renovace parket. Realizace venkovních roštů - decking. Sportovní pružné podlahy s lajnováním. Práce v expresních lhůtách.

Adresa

Josefův Důl 212
468 44 Josefův Důl

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40181138

Výrobky, činnosti

Dřevěné podlahy

Vyrovnávání a úpravy podkladů stěrkováním a OSB deskami. Renovace parket. Realizace venkovních roštů - decking. Sportovní pružné podlahy s lajnováním.

Kontaktní údaje

E-mail: votocek@votocek.com
WWW: www.podlahy-mafi.cz

Kontaktní osoba

Ota Votoček - Majitel

Telefon: +420 222 543 375
Mobil: +420 605 510 411
E-mail: ota@votocek.com
WWW: www.votocek.com

Pobočky

art - mafi s.r.o.
Na Dolinách 30/8
147 00 Praha 4 - Podolí

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

VĚRA NIŽNÍKOVÁ - NIMPEX

Zabýváme se prodejem gumových výrobků. Dodáváme gumové rohože, nesmekavé rohože do sprch a van, zahřívací lahve, ochranné pracovní gumové rukavice a mnoho dalšího.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.

Miloslav Pešan

Podlahářské práce Mělník. Specializuji se na pokládku dřevěných i plovoucích podlah, PVC, vinylu, marmolea a zátěžových koberců. Podlahářské práce provádím komplexně, od úpravy podkladu, až po položení nové podlahy, zajišťuji rovněž renovace podlah. S výběrem podlahy Vám rád poradím. Neváhejte mě kontaktovat!