• Detail firmy

Ota Sláma

Základní popis

Provádíme elektromontáže, hromosvody, EZS, EPS, projekce, revize, výrobu světelné reklamy, fóliového písma a firemních štítů.

Adresa

Družstevní 430
257 51 Bystřice u Benešova

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16961994

Výrobky, činnosti

Provádíme elektromontáže, hromosvody,projekce.

Provádíme elektromontáže, hromosvody, EZS, EPS, projekce, revize, výrobu světelné reklamy, fóliového písma a firemních štítů.

Kontaktní údaje

E-mail: elektropro@atlas.cz

Kontaktní osoba

Ota Sláma - Majitel

Mobil: 737 443 296
Další firmy v oboru

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

Václav Štěpánek

Naše firma zajišťuje montáže zabezpečovacích systémů, elektroinstalační práce a revize. Dále se věnujeme údržbě zahrad a venkovních prostor.