• Detail firmy

Osvětlení Černoch s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se vývojem a výrobou osvětlení pro průmyslová prostředí. Nabízíme halogenové, zářivkové i LED osvětlení.

Adresa

V lipách 381/52
190 16 Praha 9 - Koloděje

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25133004
DIČ:  CZ25133004
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  15
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Průmyslová svítidla

pro strojírenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 702 092
E-mail: jakub@cernoch.cz
WWW: www.cernoch.cz

Kontaktní osoba

Ing. JAKUB ČERNOCH - Majitel, Jednatel

Další firmy v oboru

Václav Dvořák - Elektroinstalace

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti elektroinstalace. Nabízíme realizace anténních rozvodů, rekonstrukce a montáže elektrických rozvodů, opravy a montáže hromosvodů, dodávku bezdrátových a kabelových zabezpečovacích systémů, úsporné LED pásky, protipožární ucpávky, rozvody počítačových kabelů či vyhotovení revizní zprávy.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.