• Detail firmy

OSTRAHA - Martina Růžičková s.r.o.

Základní popis

Bezpečnostní agentura. Ostraha majetku, bezpečnostní služby. Správa a údržba nemovitostí. Podnikáme již deset let. Zaměstnáváme jen české strážné, reagujeme na nenadálé situace,strážní jsou vyškoleni v PO, BOZP. Nabízíme cenu 80 - 90 Kč/hod.+ DPH.

Adresa

Na Poříčí 30
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27863361
DIČ:  CZ27863361
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ostraha majetku

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 273 429
E-mail: mruz.sro@seznam.cz
WWW: www.mruzsro.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Růžička - Generální ředitel

Další firmy v oboru

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

POLYGON, spol. s r.o.

Provádíme veškeré úklidové činnosti vnitřních i venkovních prostor - pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, budov, bytů, úklidy po rekonstrukci, úklidy sklepů a půdních prostor, mytí oken apod. Zajišťujeme rovněž správu nemovitostí. Další naší činností je kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.