• Detail firmy

OŠTĚP Plzeň s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zahradnické služby: sekání trávy, mulčování porostů, osazování a následnou péči o výsadbu, závlahové systémy, péči o biokoridory

Adresa

Chotíkov 2
330 17 Chotíkov

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63509458

Výrobky, činnosti

Nabízíme zahradnické služby

Kontaktní údaje

E-mail: info@ostep-plzen.cz
WWW: www.ostep-plzen.cz

Kontaktní osoba

Otakar Štěpánek - Jednatel

Mobil: +420 602 653 419
Další firmy v oboru

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - HALAJOVÁ BLANKA

Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zajišťujeme prodej okrasných rostlin a dřevin, výstavbu plotů a zídek a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství.

AA - REALCENTRUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na úklidové služby. Zajišťujeme správu budov, provádění komplexních úklidů a čisticích prací pro firmy i občany, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken, sekání trávy a mnoho dalšího. Kompletní přehled služeb včetně ceníku naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!

Autodoprava J + M Zeman s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí přepravu sypkých materiálů od 1t do 30t. Přepravu zajišťujeme sklápěcími vozidly (Tatra 6x6 a 8x8, souprava). Nabízíme práce kropicím vozem (umývání komunikací, dovoz vody) + strojní zametání (traktor + koště vč. sběru). Dále zajišťujeme veškerou stavební techniku (bagry, nakladače, jeřáby, válce). Realizace zpevněných lesních a účelových cest a ploch. Přeprava zboží.