• Detail firmy

OSONA PLZEŇ a.s.

Základní popis

Provádíme autorizovaný servis nákladních vozů Nissan, pozáruční servis nákladních vozů Mercedes, AVIA, Liaz, Iveco, Renault, MAN. Servis osobních vozů, servisní prohlídky, diagnostiku vozu, klempířské práce, výměnu čelních skel,

Adresa

Slovanská alej 1861/32,
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28040457

Výrobky, činnosti

Provádíme autorizovaný servis

Provádíme autorizovaný servis nákladních vozů Nissan, pozáruční servis nákladních vozů Mercedes, AVIA, Liaz, Iveco, Renault, MAN.

Kontaktní údaje

Telefon: 377 482 119
E-mail: osona@osona.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Hajšman - Předseda představenstva

Mobil: +420 602 416 214

Rudolf Brousek - Obchodní ředitel

Mobil: 602 280 123

Pobočky

OSOH, a.s.
Slovanská Alej 32
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.

OPTOELEKTRONIKA s.r.o.

Provozujeme práškovou lakovnu pro menší a střední série. Provádíme lakování profilů, jeklů a ostatních výrobků z kovu (plechu) do délky 2 m.

PEŠEK technology spol. s r.o.

Prodej a servis stříkacího zařízení Wagner. Nabídka vybavení lakoven a poradenství v oblasti aplikace barev, nátěrových systémů a stříkacích zařízení. Zaškolení obsluhy a údržby, opravy.