• Detail firmy

Oskar Navrátil

Základní popis

Provádění truhlářských a tesařských prací. Nabídka dřevostaveb, srubů, krovů, pokládky dřevěných i plovoucích podlah, montáže dveří, oken a schodů.

Adresa

Ďáblická 131/55
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45757801

Výrobky, činnosti

Provádění truhlářských a tesařských prací

Provádění truhlářských a tesařských prací. Nabídka dřevostaveb, srubů, krovů, pokládky dřevěných i plovoucích podlah, montáže dveří, oken a schodů.

Kontaktní osoba

Oskar Navrátil - Jednatel

Mobil: +420 602 770 962
E-mail: oskarnavratil@gmail.com
Další firmy v oboru

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.

MARVIONA s.r.o.

Zajišťujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva, atypických palet a dalších výrobků ze sušeného řeziva. Náš sortiment zahrnuje: hranoly, fošny, desky, střešní latě, palubky, plotovky, OSB desky, vodovzdorné překližky apod. Ceník stavebního a truhlářského řeziva naleznete na našich webových stránkách.

České řezivo, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou stavebního i truhlářského řeziva, dřevěných palet a palivového dřeva. Dodáváme stavební hranoly a prkna, smrkové stavební fošny, truhlářské fošny, střešní latě, OSB desky, dřevěné palubky, hoblovaná prkna, sámované fošny, prkna pro výrobu plotových dílců apod. Rovněž zajišťujeme palivové dřevo štípané i vykrácené. Více naleznete na našich webových stránkách.