• Detail firmy

OSIT s.r.o.

Základní popis

Prodej, opravy a servis veškeré výpočetní techniky, řešení problémů s počítači, realizace i správa počítačových sítí, poradenství.

Adresa

Jitřní 220
460 01 Bedřichovka - Liberec XXXIV

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72601558

Výrobky, činnosti

Prodej, opravy a servis veškeré výpočetní techniky

Prodej, opravy a servis veškeré výpočetní techniky, řešení problémů s počítači, realizace i správa počítačových sítí, poradenství.

Kontaktní osoba

Petr Kusko - Jednatel

Mobil: +420 737 950 915
E-mail: pkusko@osit.cz
WWW: www.osit.cz
Další firmy v oboru

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.