• Detail firmy

OSIFORME, s.r.o.

Základní popis

Provádíme vypalování různých tvarových součástí z běžných konstrukčních a otěruvzdorných ocelí, nerezu i hliníku na strojích.

Adresa

Trstěnice 119
353 01 Trstěnice

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29094348

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

E-mail: brablc@osiforme.cz
WWW: www.osiforme.cz

Kontaktní osoba

Luboš Brablc - Jednatel

Mobil: 606 684 484
Další firmy v oboru

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.

KOWEB s.r.o.

Nabízíme výrobu ocelových konstrukcí, výrobních a skladovacích hal, schodišť, částí zemědělských strojů, zásobníků sypkých hmot a lávek. Poskytujeme profesionální služby v oblasti zámečnické výroby. Provádíme řezání, ohýbání - řezání plazmou 1-25mm, řezání kyslíkem do 10mm, ohýbání ohraňovacím lisem 10mm; 3000mm, frézování, soustružení, skružování profilů.

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.