• Detail firmy

Osička stavební firma, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zednické i demoliční práce a výstavbu rodinných domů. Provádíme zateplování fasád, přestavbu bytových jader, obklady a pokládku dlažby.

Adresa

Podivínská 1309
691 02 Velké Bílovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28308891

Výrobky, činnosti

Nabízíme zednické i demoliční práce a výstavbu

Nabízíme zednické i demoliční práce a výstavbu rodinných domů. Provádíme zateplování fasád, přestavbu bytových jader, obklady a pokládku dlažby.

Kontaktní osoba

Martin Osička - Jednatel

Mobil: +420 774 812 723
E-mail: kancelar@stavby-vinarny.cz
WWW: www.stavby-vinarny.cz
Další firmy v oboru

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.