• Detail firmy

ORTOVIA s.r.o.

Základní popis

Poskytuje komplexní péči v oboru ortodoncie pro děti a dospělé. Diagnostika počítačový tomograf 3D RTG. Ortodontická ordinace a laboratoř, léčba preventivními, snímacími, funkčními, fixními a neviditelnými rovnátky. Speciální léčba - chrápání.

Adresa

Werichova 1145/25
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01596764
Rok založení:  2013
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- nabídka ortodoncie a rovnátek, hygieny a návazné terapie na jednom místě. Dále výroba, prototypová výroba, servis, opravy rovnátek, zubních náhrad.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 263 119
E-mail: ortovia@ortovia.com
WWW: www.ortovia.com

Kontaktní osoba

Jana Vintrová - Jednatel

Mobil: +420 724 263 119
Mobil: +420 737 634 663
Další firmy v oboru

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.