• Detail firmy

ORTOPEDICKÁ PROTETIKA Praha s.r.o.

Základní popis

Výroba a opravy protéz i ortéz dolních a horních končetin, ortopedické obuvi a vložek. Zajištění lékařského dohledu a zácviku v používání pomůcek.

Adresa

Kloknerova 1/1245
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25265725
DIČ:  CZ25265725

Výrobky, činnosti

Prodej ortopedických potřeb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 932 241
Mobil: +420 733 116 622
E-mail: ortopedickaprotetika.praha@seznam.cz
WWW: www.protetikapraha.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Půlpán - Jednatel

Jan Němec - Jednatel

Další firmy v oboru

VEGAS Group s.r.o.

Matrace - online obchod. Ortopedické matrace, zdravotní matrace. Taštičkové, latexové a pružinové matrace. Poradenství a odborné články. Prodej doplňků na spaní, polštářů, lamelových roštů a postelí. Kompletní sortiment matrací Vegas pro zdravé spaní naleznete na našich internetových stránkách.

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.