• Detail firmy

Orpi s.r.o

Základní popis

Jsme zavedená společnost zabývající se diskrétním prodejem i pronájmem nemovitostí. Řešíme za klienta vyplacení exekucí, nebankovních půjček, soudních zástav na nemovitostech a jiné...Hledáme spolu s klientem nejoptimálější řešení dané situace.

Adresa

Na Výsluní 201
100 10 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26375524
DIČ:  CZ26375524

Výrobky, činnosti

Nemovitosti

Kontaktní údaje

E-mail: iva.orsulikova@orpi.cz

Kontaktní osoba

Iva Oršulíková - Jednatel

Mobil: 608 333 789
E-mail: iva.orsulikova@orpi.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.