• Detail firmy

Orpi s.r.o

Základní popis

Jsme zavedená společnost zabývající se diskrétním prodejem i pronájmem nemovitostí. Řešíme za klienta vyplacení exekucí, nebankovních půjček, soudních zástav na nemovitostech a jiné...Hledáme spolu s klientem nejoptimálější řešení dané situace.

Adresa

Na Výsluní 201
100 10 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26375524
DIČ:  CZ26375524

Výrobky, činnosti

Nemovitosti

Kontaktní údaje

E-mail: iva.orsulikova@orpi.cz

Kontaktní osoba

Iva Oršulíková - Jednatel

Mobil: 608 333 789
E-mail: iva.orsulikova@orpi.cz
Další firmy v oboru

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

INTER EU, s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Specializujeme se na hospodářské poradenství ve vztahu k Dolnímu Rakousku, export rakouského zboží a podporu investorů. Dlouhodobě se zaměřujeme na zprostředkování obchodu, prodej strojů, zařízení, potravin, nápojů a další. Nabízíme poradenství začínajícím i stávajícím firmám a komplexní služby pro investory. Zastupujeme rakouské výrobce a hledáme české obchodní zástupce a dodavatele.