• Detail firmy

ORMA s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje tyto služby výroba plastových a pryžových výrobků, kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, stavební práce, silniční dopravu.

Adresa

Halenkovice 570
763 63 Halenkovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26923548
DIČ:  CZ26923548
Rok založení:  2004
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba plastových a pryžových výrobků, kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti, silniční motorová doprava, atd...

Kontaktní osoba

Martina Hurtová - Jednatel

Vlastimil Hurta - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Plastika SV, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribuci silničních směrových sloupků a plastových průmyslových radiálních ventilátorů. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z plastu v oblasti vzduchotechnických zařízení a výrobu speciálního dopravního značení.

ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o.

Provádíme pogumování kol a válců černou, světlou a pěnovou pryží s různou tvrdostí i broušeným povrchem. Zabýváme se výrobou konfekčních membrán na konfekčních strojích na výrobu pneumatik. Nabízíme lisování výrobků z pryže ve vulkanizačním lisu 800x800, broušení gumových válců a opravy hadicových ventilů.

Chuděj, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu lineárních žlabů, kanalizačních, podlahových a střešních vpustí a plastových příchytek pro vedení potrubí, příchytek pro podlahové topení apod. Naše produkty splňují normu ČSN EN 1253 a ČSN EN 124 a vyznačují se jednoduchou montáží, vysokou kvalitou a přijatelnou cenou. Zásobujeme nejenom tuzemský trh, ale exportujeme i do zahraničí.