• Detail firmy

ORLICKÁ LABORATOŘ, s.r.o.

Základní popis

Chemické, fyzikální a mikrobiologické rozbory vod, kalů, odpadů, zemin a ostatních složek životního a pracovního prostředí.

Adresa

Lhotka 219
560 02 Česká Třebová

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60912677

Výrobky, činnosti

Mikrobiologické rozbory vod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 465 530 465
Fax: +420 465 531 890
E-mail: orlab@orlab.cz
WWW: www.orlab.cz

Kontaktní osoba

JANA PINKASOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 732 405 769

Ing. LUBOMÍR FIEDLER - Jednatel

KLÁRA ŠEDOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

GEOTREND s.r.o.

Naše společnost zajišťuje průzkumy pro zakládání všech typů staveb a ložiskové průzkumy stavebních materiálů. Součástí poskytovaných služeb je geotechnický dozor na stavbách. Věnujeme se rovněž vyhledávání zdrojů podzemní vody. Pro více informací o nabízených službách navštivte naše internetové stránky, kde naleznete i ceník prováděných prací.

Jan Zahradník

Studnařskou činností se zabýváme již více než 10 let. Specializujeme se na opravy a čištění kopaných studní, instalace a opravy ručních pump, zajišťujeme dodávky, montáž a výměny čerpadel. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž čerpací zkoušky včetně protokolu a kompletních rozborů pitné vody. Ceník naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás kontaktujte.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Nabízíme komplexní služby hygienické a klinické laboratoře se sídlem v Ostravě. Provádíme analýzy vody, zeminy, kalů, ovzduší, potravin, medicinálních plynů, kosmetických výrobků, zdravotnických prostředků, sterilizátorů apod. V našich klinických laboratořích zajišťujeme diagnostiku bakteriálních, virových, parazitárních nákaz, mikrobiální vakcíny i diagnostiku tuberkulózy.