• Detail firmy

Orion Computer s.r.o.

Základní popis

Prodej a servis výpočetní techniky. Nabídka strukturované kabeláže, IP kamer AXIS a spotřební elektroniky. Realizace datových sítí na klíč. Poskytování odborných konzultací v problematice výpočetní techniky, sítí, softwaru a jiných.

Adresa

Na Ohradě 417
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26042223
DIČ:  CZ26042223
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej výpočetní techniky Strakonice

Zabýváme se prodejem výpočetní techniky. Nabízíme prodej počítačů, notebooků, síťových komponentů, tiskáren, softwaru a další výpočetní techniky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 383 322 586
Mobil: +420 774 409 444
E-mail: info@orionco.cz
WWW: www.orionco.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Krejčí - Jednatel

Mobil: +420 608 480 593
E-mail: vkrejci@orionco.cz

Martin Šatra - Prokurista

Další firmy v oboru

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

ArrowSys s.r.o.

Specializujeme se na vývoj software a ekonomických systémů. Zajišťujeme odpovídající hardware včetně zaškolení, online 24h podpory, konzultace a servisu. Dodáváme systémy pro elektronickou evidenci tržeb. Zabezpečíme zřízení jakéhokoliv certifikátu z nabídky I.CA pro efektivní a důvěryhodnou elektronickou komunikaci s úřady státní správy.

IREL - Václav IROVSKÝ ELEKTRO

Jsme rodinná firma, která provádí elektromontážní práce v průmyslových objektech, elektroinstalace rodinných domků, stavby venkovního vedení NN, kabelové sítě NN, rozvody veřejného osvětlení, montáž hromosvodů. Naší činností je také provádění revizí elektrických zařízení, hromosvodů a elektrického nářadí a spotřebičů.