• Detail firmy

Orinea s.r.o

Základní popis

Provádí­me úpravy, rekonstrukce i montáže fotografií­, reprodukcí či jiných tisků v digitální­ podobě. Restaurujeme staré poškozené fotografie.

Adresa

Koněvova 2660/141
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29036461

Výrobky, činnosti

Provádí­me úpravy,rekonstrukce i montáže fotografi

Provádí­me úpravy, rekonstrukce i montáže fotografií­, reprodukcí či jiných tisků v digitální­ podobě. Restaurujeme staré poškozené fotografie.

Kontaktní údaje

E-mail: dideot@seznam.cz
WWW: www.dideot.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Josef Veselý - Jednatel

Mobil: 728 625 588
Další firmy v oboru

BÄR, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou audiovizuálních, dokumentárních, dabingových, prezentačních a výukových pořadů v profesionálně zařízeném studiu.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

JAN HOLOMEK - FOTOGRAF

Fotografuji firemní akce, společenské akce, svatby, maturitní plesy. Neváhejte se na mě obrátit i v případě jakýchkoliv zakázkových fotografií. Mohu Vám zaručit spolehlivost, brilantnost všech fotografií a solidní jednání.