• Detail firmy

ORIGIS s.r.o.

Základní popis

Provádíme realizace nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb dle možností, přání, potřeb klientů. Individuální architektonické studie, konzultace.

Adresa

U strouhy 264/13
196 00 Praha 9 - Miškovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28933907

Výrobky, činnosti

Dřevostavby, architektonická činnost

Kontaktní údaje

E-mail: info@origis.cz
WWW: www.origis.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martina Kozelková - Jednatel

Mobil: +420 777 784 794

Jana Mádrová

Mobil: +420 725 056 004
Další firmy v oboru

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.