• Detail firmy

ORFItrans trading, s.r.o.

Základní popis

Olomoucké stavebniny ORFItrans nabízí tepelné izolace a stavební materiál. Hlavní sortiment tvoří chytrá pěna, fasádní a podlahový polystyren a talířové hmoždinky do polystyrenu. Stříkaná izolační pěna je dokonalá izolace.

Adresa

Lipová-lázně 571
790 61 Lipová - lázně

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28596412

Výrobky, činnosti

FASÁDNI POLYSTYREN

Kontaktní údaje

E-mail: orfitrans@seznam.cz
WWW: www.orfitrans.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Oravec - Jednatel

Mobil: 605 254 433
E-mail: orfitrans@seznam.cz
WWW: www.orfitrans.cz

Petr Finsterle - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.