• Detail firmy

ORFIN Industry, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod nabízející stavebniny, stavební materiály, sádrokatrony, profily pro sádrokartony, stavební železo, mramor, žulu, stavební dřevo, asfaltové pásy. Naleznete u náš vše pro Vaši stavbu.

Adresa

Bučiska 621
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25818406

Výrobky, činnosti

Velkoobchod nabízející stavebniny, stavební materi

Velkoobchod nabízející stavebniny, stavební materiály, sádrokatrony, profily pro sádrokartony, stavební železo, mramor, žulu, stavební dřevo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 612 173
Mobil: +420 603 488 046
E-mail: obchod@orfinindustry.cz
WWW: www.orfinindustry.cz

Kontaktní osoba

Luboš Orság - Jednatel

Mobil: +420 608 277 233

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.