• Detail firmy

ORFA, a.s.

Základní popis

Z nábytkářského sortimentu nabízíme vybavení pro kanceláře, komody, konferenční stolky, sedačky kožené, látkové, rozkládací, rohové a další.

Adresa

Ostravská 5
735 14 Orlová - Poruba

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25530275
DIČ:  CZ25530275

Výrobky, činnosti

On-line prodej kancelářského nábytku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 596 803
E-mail: info@nejrychlejsi-nabytek.cz
WWW: www.nejrychlejsi-nabytek.cz

Kontaktní osoba

Pavel Golík - Člen představenstva

Stanislav Rozbroj - Člen představenstva

Další firmy v oboru

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.