• Detail firmy

OREGON STAR spol. s r.o.

Základní popis

Geodetické práce v katastru nemovitostí a v investiční výstavbě. Geometrické plány pro rozdělení pozemků, vyznačení budov, věcná břemena ...

Adresa

Řež 221
250 68 Husinec

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27116328
  • Služby

Výrobky, činnosti

geodetické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 439 377
E-mail: tomas.bartik@oregonstar.cz
WWW: www.oregonstar.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milena Bartíková - Jednatel

Další firmy v oboru

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

GEOPLAN Andrzej Kwiatkowski

GEOPLAN společnost existuje a působí v průzkumu trhu od roku 1998. V současné době je jedním z předních geodetických společností v Polsku. Činnost společnosti se vyznačuje účinností a řadu úkolů.