• Detail firmy

OREA HOTELS s.r.o.

Základní popis

Přední český hotelový řetězec s více než 20 hotely po celé ČR nabízí horské, lázeňské a wellness pobyty, rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek, seniorské pobyty nebo prostory pro Váš kongres či firemní akci. On-line rezervace.

Adresa

Na Pankráci 1062/58
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27176657

Výrobky, činnosti

Software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 304 103
E-mail: info@orea.cz
WWW: www.oreahotels.cz

Kontaktní osoba

Ing. MIROSLAV KOSNAR - Jednatel

Pobočky

Hotel Bílý Hořec, Hotel Sklář
Harrachov 520
512 46 Harrachov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Gemastars Cleaners s.r.o.

Provádíme kvalitní a šetrné čištění oděvů, peří, kůží a koberců. Nabízíme praní a žehlení bílého prádla, restauračního i hotelového prádla.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.