• Detail firmy

ORCHARD INTERNATIONAL s.r.o.

Základní popis

nabízí Vám perfektní ochranu Vašeho majetku, zdraví, financí a cenností za všech okolností a to velmi diskrétním způsobem. Naši kvalifikovaní pracovníci přistupují ke všem klientům velmi profesionálně a zodpovědně ve všech situacích.

Adresa

Kapitulská 358/4
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26206137

Výrobky, činnosti

Ostraha a bezpečnostní služby

nabízí perfektní ochranu Vašeho majetku, zdraví, financí a cenností za všech okolností a to velmi diskrétním způsobem.

Kontaktní údaje

Telefon: 326 972 201
E-mail: pospisil@orchardsecurity.eu
E-mail: p.k.servis@centrum.cz

Kontaktní osoba

Martin Kantor - Jednatel

Jiří Pospíšil - Jednatel

Mobil: 721 309 810
Další firmy v oboru

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.