• Detail firmy

Orbiter, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní webhostingové služby, tvorbu webových stránek a registraci domén.

Adresa

Nepelova 950/4
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28507703

Výrobky, činnosti

Nabízíme komplexní webhostingové služby

Kontaktní údaje

E-mail: info@orbiter.cz
WWW: www.orbiter.cz

Kontaktní osoba

Pavel Šmejkal, DiS. - Jednatel

Mobil: 777 244 559

Bc. Milan Le, DiS. - Jednatel

Mobil: 731 226 226
Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.