• Detail firmy

ORATIO s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní překladatelské a tlumočnické služby či tlumočnické zařízení. Kromě angličtiny a němčiny, jazyky z Evropy a celého světa.

Adresa

K Velké Ohradě 776
155 00 Praha 5 - Řeporyje

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24294586

Výrobky, činnosti

Angličtina a němčina

Kontaktní údaje

Telefon: +420 236 042 354
E-mail: oratio@oratio.cz
WWW: www.oratio.cz

Kontaktní osoba

Petra Zachařová - Majitel

Mobil: +420 702 080 190
E-mail: oratio@oratio.cz

Tomáš BÁČA - Jednatel

BARBORA POSPÍŠILOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.

Bc. Sabina Zlesák

Specializuji se na tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak. Zajišťuji rovněž překlady ze slovenštiny do češtiny. Překládám technické, obchodní, právní i reklamní texty, obecné texty z oblasti lékařství či kultury. Kancelář mám v Praze 8, objednávky přijímám e-mailem nebo telefonicky. Ceník překladů Vám zašlu na vyžádání, smluvním partnerům poskytuji slevy.

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti tlumočení a překladů do všech světových jazyků. Zajišťujeme korektury překladů, úřední překlady, překlady titulků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení nebo i tlumočení telefonického rozhovoru.