• Detail firmy

Optimo Vista, s.r.o.

Základní popis

Navrhujeme a vyrábíme stojany na letáky, prodejní stojany, reklamní stojany (P.O.P. a P.O.S.), informační systémy, shop in shop prvky, vybavení interiéru, vybavení prodejen, prodejní nábytek, vestavěné skříně, světelná reklama.

Adresa

Zakšínská 570/2
190 00 Praha 9 - Střížkov

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28586158

Výrobky, činnosti

Reklamní a marketingové služby.

Nabízíme služby pískování, velkoplošné frézování, zpracování plexiskla, úprava polykarbonátu a ostatních plastů. Výroba bondových fasádních kazet.

Kontaktní osoba

David Michalovič - Jednatel

Telefon: +420 284 683 075
Mobil: +420 732 922 735
E-mail: info@optimovista.cz
E-mail: michalovic@optimovista.cz
WWW: www.optimovista.cz

Roman Bražina - Jednatel

Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.