• Detail firmy

Optimal 4 s.r.o.

Základní popis

Nabídka poradenských služeb v oblasti vysílání multimédií, tvorby a úpravy webových stránek, výstavby počítačových sítí, budování či správy databází

Adresa

Masarykova 457
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26200031
DIČ:  CZ26200031
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Nabídka poradenských služeb v oblasti vysílání multimédií, tvorby a úpravy webových stránek, výstavby počítačových sítí, budování či správy databází a optimalizování pracovních procesů v závislosti na využití informačních technologií.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 271 757
Mobil: +420 777 020 721
E-mail: info@optimal4.cz
WWW: www.optimal4.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Dvořák - Jednatel

Michal Vondráček - Jednatel

Další firmy v oboru

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Alžběta Ježková

Alžběta Ježková nabízí návrh log, logodesign, webovou grafiku a webdesign, tištěnou grafiku, fashion design, ilustrace a postprodukce.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.