• Detail firmy

OPTILOG JM s.r.o.

Základní popis

Pronajímáme užitkové mikrobusy 8+1 na řidičský průkaz skupiny B, možné zatížení na závěs 2,5 tuny. Mikrobus lze pronajmout i s řidičem.

Adresa

Bílkova 24
772 00 Topolany

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26873281

Výrobky, činnosti

Pronajímáme užitkové mikrobusy

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@optilog.cz
WWW: www.optilog.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kubát

Mobil: +420 777 761 743
E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

. Jiří Mazánek - Jednatel

Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

Unique Cargo Logistic s.r.o.

Specializujeme se na logistiku. Zajišťujeme železniční a kamionovou přepravu - přepravíme všechny druhy nákladů. Poskytujeme poradenství v oblasti skladování a daní.