• Detail firmy

Stanislav Puffler

Základní popis

Moderní firma zaměřená na tvorbu webů a webových aplikací a vývoj internetových obchodů. Programování, kódování, návrh architektury, design a moduly pro platformu Magento. Online marketing a eCommerce pro eshopy a firemní weby (SEO, SEM, SMO).

Adresa

Komenského 696
435 11 Lom u Mostu

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66673879

Výrobky, činnosti

Tvorba webů a webových aplikací.

Kontaktní údaje

E-mail: stanislav.puffler@openmage.cz
WWW: www.openmage.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Puffler, DiS. - Technický ředitel

Mobil: +420 773 565 747
E-mail: stanislav.puffler@openmage.cz
Další firmy v oboru

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.