• Detail firmy

OPB group s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní demoliční práce budov, objektů i celých podniků, mostů. Všeho co se týká demolic a odstraňování strojovou technikou, kterou jsme dokonale vybaveni od A až po Z. Vlasníme i demoliční bagr o délce ramene 40m. Neznáme slovo nemožné.

Adresa

Dvořákova 44/14
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČO:  29295157
DIČ:  CZ29295157
  • Služby

Výrobky, činnosti

Demoliční práce

Kontaktní údaje

E-mail: opb@centrum.cz

Kontaktní osoba

Bronislav Bednář - Majitel

Mobil: +420 603 761 314
E-mail: opb@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KADAŇKA s.r.o.

Provádíme veškeré stavební, malířské a natěračské práce, dále práce úklidové, bourací a sádrokartonářské práce. Budujeme opěrné zdi, rekonstruujeme bytová jádra. Zajišťujeme deratizace, dezinfekce a dezinsekce. Poskytujeme rovněž služby v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady. Nabízíme zapůjčení kontejnerů a protipožární systémy. Kompletní nabídku služeb naleznete na našich webových stránkách.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás zhotovíme Vám nabídku zdarma.

BBG-BENDA, spol. s r.o.

Naše společnost se již od roku 1993 věnuje vrtání a řezání stavebních konstrukcí. Zajišťujeme vrtání a řezání betonu diamantovými nástroji – jádrové vrtání, řezání stěn a stropů kotoučem, řezání diamantovým lanem, řezání komunikací, frézování podlah. Nabízíme také službu kotvení strojů a konstrukcí, pro bezpečnější práci. Neváhejte se na nás obrátit. Více informací o naší společnosti na www.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.


Se službami ABC ČESKÉHO HOSPODÁŘSTVÍ jsme spokojeni. Hlavně při zadávání nabídek do systému vždy měsíčně pár stovek zákazníků přitáhneme...

Ing. Radim Volek

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.