• Detail firmy

OPB group s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní demoliční práce budov, objektů i celých podniků, mostů. Všeho co se týká demolic a odstraňování strojovou technikou, kterou jsme dokonale vybaveni od A až po Z. Vlasníme i demoliční bagr o délce ramene 40m. Neznáme slovo nemožné.

Adresa

Dvořákova 44/14
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČO:  29295157
DIČ:  CZ29295157
  • Služby

Výrobky, činnosti

Demoliční práce

Kontaktní údaje

E-mail: opb@centrum.cz

Kontaktní osoba

Bronislav Bednář - Majitel

Mobil: +420 603 761 314
E-mail: opb@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BBG-BENDA, spol. s r.o.

Naše společnost se již od roku 1993 věnuje vrtání a řezání stavebních konstrukcí. Zajišťujeme vrtání a řezání betonu diamantovými nástroji – jádrové vrtání, řezání stěn a stropů kotoučem, řezání diamantovým lanem, řezání komunikací, frézování podlah. Nabízíme také službu kotvení strojů a konstrukcí, pro bezpečnější práci. Neváhejte se na nás obrátit. Více informací o naší společnosti na www.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás zhotovíme Vám nabídku zdarma.

KADAŇKA s.r.o.

Provádíme veškeré stavební, malířské a natěračské práce, dále práce úklidové, bourací a sádrokartonářské práce. Budujeme opěrné zdi, rekonstruujeme bytová jádra. Zajišťujeme deratizace, dezinfekce a dezinsekce. Poskytujeme rovněž služby v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady. Nabízíme zapůjčení kontejnerů a protipožární systémy. Kompletní nabídku služeb naleznete na našich webových stránkách.

Zadejte svou nabídku
Chci prodat Zadejte svou nabídku
Zadejte poptávku ZDARMA
Chci koupit Zadejte poptávku ZDARMA
Chci e‑shop Provozujte vlastní e-shop
Reference

ARTEP


Služby společnosti ABC Českého Hospodářství nám vyhovují,  vkládání nabídek je jednoduché a jejich prezentace je rychlá a cílená.

Ing. Ludmila Procházková
místopředseda družstva

Informace e‑mailem
Objednejte si zajímavé nabídky a poptávky na svůj e-mail.