• Detail firmy

ONYXCZ, s.r.o.

Základní popis

Konstrukční kancelář- jednoúčelové stroje v oboru automatizace,regulace a jemné mechaniky. K nejčastějším konstrukcím patří stroje pro mezioperační kontrolu při výrobě. Vyrábíme a prodáváme přenosný stříkačkový infúzní dávkovač PPS 9001.

Adresa

Sedlákova 4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65276914
DIČ:  CZ652 76 914

Výrobky, činnosti

Konstrukční kancelář- jednoúčelové stroje

oboru automatizace,regulace a jemné mechaniky

Kontaktní údaje

Fax: +420 543 235 424
E-mail: info@onyxcz.com
WWW: www.onyxcz.com

Kontaktní osoba

Ing. Libor Merta - Jednatel

Telefon: +420 543 235 424
E-mail: info@onyxcz.com
Další firmy v oboru

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.