• Detail firmy

ONYO

Základní popis

Provádíme energetické audity, project management, inženýring a poradenství v energetice, ekologii a stavebnictví. Řešíme čerpání dotací z EU.

Adresa

Do kopečka
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27086020
DIČ:  CZ27086020

Výrobky, činnosti

Alternativní zdroje energie

Instalatérství, topenářství, plynařství

Kontaktní údaje

E-mail: novak@onyo.cz

Kontaktní osoba

IVETA POKORNÁ - Jednatel

Mobil: +420 312 310 577
Další firmy v oboru

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.