• Detail firmy

ONSA CZ s.r.o.

Základní popis

Prodej bezpečnostní techniky a kódovaných telefonů.

Adresa

Tovární č.p. 739/1
643 00 Brno - Chrlice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46963901
DIČ:  CZ46963901
Rok založení:  2005
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

bezpečnostní technika a kódovaní telefonů

Kontaktní údaje

Mobil: 774 533 531
E-mail: v.pazourek@onsa.cz
WWW: www.securegsm.cz/

Kontaktní osoba

Vít Pazourek - Majitel

Telefon: 545 175 889
E-mail: v.pazourek@onsa.cz
Další firmy v oboru

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v současnosti je autorizovaným dealerem produktů firmy TOPCON pro Českou republiku. Nabízíme produkty pro precizní zemědělství, zejména GPS přijímače a automatické řízení zemědělských strojů. Dále se zabýváme výstavbou RTK sítí s dosahem fixace o poloměru 25 km. Naším vlastním produktem je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pro příjem korekčního signálu.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.