• Detail firmy

Onmeco a.s.

Základní popis

Provozování agentury se zaměřením na tvorbu on-line strategií, zvyšování návštěvnosti webů, webový design a navrhování a vývoj mobilních aplikací.

Adresa

Drtinova 557/10
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27132986
  • Služby

Výrobky, činnosti

Provozování agentury

se zaměřením na tvorbu on-line strategií, zvyšování návštěvnosti webů, webový design a navrhování a vývoj mobilních aplikací.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 127 315
E-mail: info@onmeco.cz
WWW: www.onmeco.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Foukal - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.