• Detail firmy

Onlio, a.s.

Základní popis

Onlio, a.s. je předním poskytovatelem konzultačních služeb a softwarových řešení pro pro podnikání klientů na Internetu.Dodávaná řešení zahrnují technologie (vývoj software), konzultace a design.

Adresa

Litvínovská 609/3
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26194813
DIČ:  CZ26194813

Výrobky, činnosti

Tvorba webů

Produktové a firemní weby, Microsites, Podpora vyhledávání (SEO)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 744 766
E-mail: info@onlio.com
WWW: www.onlio.com

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Voves - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BLUE PANTHER s.r.o.

Nabízíme široký sortiment měřicích a kalibračních přístrojů. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, zajišťujeme odborná školení a tréninky k využití měřicích přístrojů.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.