• Detail firmy

ONIX CYGNI - ZPROSTŘEDKOVÁNÍ OBCHODU

Základní popis

Zabýváme se zprostředkováním obchodu, oslovením případného zákazníka, projekční činností a finančním poradenstvím ve výrobních procesech. Disponujeme vlastním call centrem a jsme ochotni pronajmou služby call centra na komerční účely.

Adresa

Hvězdová 308/13
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87317460
DIČ:  CZ8202191910
Rok založení:  2010
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zprostředkování obchodu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 219 741
Mobil: +420 777 030 832
E-mail: onix.cygni@gmail.com
E-mail: onix.zd@gmail.com
WWW: www.abc.cz/firma/jan-bohac

Kontaktní osoba

Jan Boháč - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.