• Detail firmy

Onirama s.r.o.

Základní popis

Prodej a výroba luxusních kontinentálních postelí, matrací a ložnicových doplňků. V nabídce máme i dětské postele a matrace.

Adresa

Dopravní 500/9
104 00 Praha 10 - Uhříněves

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24174785

Výrobky, činnosti

Prodej a výroba luxusních kontinentálních postelí

Prodej a výroba luxusních kontinentálních postelí, matrací a ložnicových doplňků. V nabídce máme i dětské postele a matrace.

Kontaktní údaje

Telefon: 222 560 153
Mobil: 775 012 088
E-mail: info@mediastrom.cz
WWW: www.mediastrom.gr/cz

Kontaktní osoba

LUBOŠ KOŠNER - Jednatel

Mobil: 724 990 074
Další firmy v oboru

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.

VIN Design s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej nábytku do restaurací, kaváren, jídelen, hotelů, kanceláří, konfečních místností, čekáren nebo i do domácností. Nabízíme široký sortiment kvalitního nábytku od prověřených výrobců.

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!