• Detail firmy

Ondřej Žubor

Základní popis

Vyrábíme dřevěné rámy na ubrouskovou techniku,puzzle,foto Brousíme dekory /výročí,oslavy,firemní loga atd.na sklenice vázy,pullitry,džbány,nápojové sklo

Adresa

Hradsko 190
512 43 Jablonec nad Jizerou

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74010751

Výrobky, činnosti

Dřevo Sklo

Vyrábíme dřevěné rámy na ubrouskovou techniku,puzzle,foto Brousíme dekory /výročí,oslavy,firemní loga atd.na sklenice vázy,pullitry,džbány,

Kontaktní osoba

Ondřej Žubor

Mobil: +420 608 732 061
E-mail: zuborovi@seznam.cz
WWW: www.zubor.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.

B + B RYTÉ SKLO

Naše společnost se specializuje na dekorování skla na zakázku. Dekorace provádíme v jakýchkoliv tvarech, i dle vlastních návrhů. Soustředíme se především na tyto dekorační techniky: rytí, listrování, zlacení, pískování skla, vysoký smalt apod. Zabýváme se rovněž výrobou skleněných pilníků. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o poskytovaných službách.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.