• Detail firmy

Ondřej Vojtěch

Základní popis

Nabídka stavebních prací, výstavby rodinných domů a dřevodomků, kompletní rekonstrukce bytů a domů, zateplování fasád, montáže sádrokartonu, pokládky

Adresa

Na Skalce 593
281 01 Velim

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02286696

Výrobky, činnosti

Nabídka stavebních prací, výstavby rodinných domů

Nabídka stavebních prací, výstavby rodinných domů a dřevodomků, kompletní rekonstrukce bytů a domů, zateplování fasád, montáže sádrokartonu, pokládky zámkových dlažeb, pronájem trubkového a hliníkového lešení, obkladačské a zednické práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 680 941
E-mail: info@ondrejvojtech.cz
WWW: www.ondrejvojtech.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Vojtěch - Majitel

Mobil: +420 774 162 076
Další firmy v oboru

SEDING s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce staveb a bytových jader, zateplování fasád i budov, výstavbu rodinných domů a montáže sádrokartonů.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.