• Detail firmy

Ondřej Snížek

Základní popis

Nabízíme dámské i pánské spodní prádlo.

Adresa

Slévárenská 604
541 01 Střední Předměstí

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02113651

Výrobky, činnosti

Nabízíme dámské i pánské spodní prádlo

Nabízíme dámské i pánské spodní prádlo. V naší nabídce najdete podprsenky, kalhotky, tanga, boxerky, ale i třeba pánská tanga, luxusní spodní prádlo a noční košilky. Nechybí ani plavky všech druhů. Nakupujte spodní prádlo a plavky online.

Kontaktní údaje

E-mail: info@fabelle.cz
WWW: www.fabelle.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Snížek - Majitel

Mobil: +420 608 533 143
E-mail: info@fabelle.cz
Další firmy v oboru

P.P.H. "MiK" s.c. Katarzyna i Michał Kropidłowscy

Výrobce elegantní a sportovní dětské oblečení, které s potěšením doprovázet své zákazníky slavnostní a vznešený, stejně jako každodenní okamžiky života. Nabízíme elegantní a sportovní, velurové tepláky - pro holčičky a kluky, stejně jako vysoce kvalitními pánské flanelové pyžamo. Zveme vás ke spolupráci.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Marek Pawlak

ze své vlastní pleteniny společnost specializující se na výrobu standardu tunelu základě vyztužený a šité na jedné nitě a háčky. Naše produkty za atraktivní cenu splňují nejvyšší standardy, a to rychle dodací lhůty s možností dodání tak, jak je předepsáno vaše stránky podtrhuje atraktivitu naší nabídky.